wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » DETAKCJA I POMIAR GAZÓW NIEBEZPIECZNYCH » RURKI WSKAŹNIKOWE
DOŁĄCZ DO NAS
Kontakt
 • PHU Rol-Poż Safety Ryszard Olejko
  NIP: 693-152-63-74

 • E-mail:biuro@rol-poz.com.pl
 • Telefon+48605390006
  +48722202686
 • Godziny działania sklepucodziennie 09.00 - 14.00

RURKI WSKAŹNIKOWE

RURKI WSKAŹNIKOWE Rurki wskaźnikowe produkowane przez firmę Uniphos występują w dwóch podstawowych systemach:

I. W ramach zakupionej od koncernu MSA linii produkcyjnej KWIK DRAW, posiadające zewnętrzną średnicę 8 mm i współpracujące z pompkami ręcznymi i elektrycznymi GasTester oraz Kwik Draw.

II. W ramach oryginalnej linii produkcyjnej UNIPHOS, posiadające zewnętrzną średnicę 6 mm umożliwiające detekcję i pomiar szerokiego spektrum substancji chemicznych, współpracujące z produktami UNIPHOS, KITAGAWA i GASTEC.
W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne systemy pobierania próbek oraz zestawy m.in. Airtester, Indoor Air, Water Analisys Kit, umożliwiające szczegółowe badania konkretnych substancji chemicznych.

 

Najwyższej jakości rurki wskaźnikowe

Proponujemy szeroką ofertę profesjonalnych, wysokiej jakości rurek wskaźnikowych. W asortymencie posiadamy wskaźniki do pomiaru każdego rodzaju gazów i związków chemicznych. Pozwalają one na dokładne zbadanie różnego typu substancji oraz umożliwiają błyskawiczny pomiar stężenia gazów i oparów w wielu zakresach pomiarowych, przy stosunkowo niedużym koszcie analizy. Stężenie badanego gazu jest wyjątkowo proste do odczytu poprzez wyraźną i czystą zmianę barwy.

Polecane przez nas rurki nadają się do użycia z pompkami elektrycznymi oraz ręcznymi. Posiadają zróżnicowane zakresy pomiarowe dla konkretnych gazów. Cechują się długim okresem żywotności. Wszystkie rurki z naszego asortymentu są nowe i mają gwarancję producenta. Ich wysoka jakość poświadczona jest testami jakościowymi. Nie wymagają one jakiejkolwiek kalibracji i charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością pomiarową.

Gdzie stosować rurki wskaźnikowe?

Proponowane rurki sprawdzą się znakomicie w różnego rodzaju miejscach i instytucjach. Zastosowanie znajdują przede wszystkim w zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków, rafineriach, hutach stali, stoczniach i elektrowniach. Można je z powodzeniem stosować w przemyśle metalurgicznym i papierniczym, w pracy brygad przeciwogniowych, a także do monitoringu prac w przestrzeniach zamkniętych, takich jak kanały ściekowe, silosy, rowy czy włazy. Są również sprawdzonym narzędziem dla zespołów ratowniczych, które pracują w miejscach wypadków np. cystern czy innych wycieków chemikaliów.

Zapraszamy do kontaktu

Dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej opisywać sprzedawany asortyment, jednak zawsze mogą pojawić się pewne wątpliwości. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat rurek wskaźnikowych, doradzając fachowo w wyborze produktów, które najlepiej spełnią Państwa wymagania.

Zapewniamy konkurencyjne, przyjazne ceny produktów oraz szybką dostawę i fachową obsługę.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Ankieta

JAKIE BUTY SPECJALNE BYŚ KUPIŁ

 • HAIX
 • ROSENBAUER
 • HOLIK
 • BRANDBUL
 • PROTEKTOR
 • YDS
 • SPARTAN
 • INNE

Rzetelna Firma
FORMULARZE ZAMÓWIENIA
       
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl