wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Terminy dostawy
Kontakt
FORMULARZE ZAMÓWIENIA
       
CO NOWEGO W ROL-POŻ

Terminy dostawy                           Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 
1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

2. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) podane z zakładce KOSZTY TRANSPORTU lub  ustalane są indywidualnie i o tych kosztach informowany jest klient drogą email

3 Do czasu akceptacji przez klienta kosztów transportu. Umowa Sprzedaży nie jest zawarta

4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

 • Przesyłka kurierska (przedpłata)
 • Przesyłka kurierska (FV z terminem płatności)- dla stałych klientów
 • przesyłka kurierska pobraniowa.
 • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Lompy 11, 67-200 Głogów - w dni robocze, w godzinach od 10:00 do 15:00.

                                                                                         Terminy dostawy

1. W przypadku produktu będących na zapasach magazynowych dostawa towaru do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.

2. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem(przedpłata) - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.  
 
 • Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta - w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
 • W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych.
 • O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.
3. W przypadku produktów będących na zamówienie czas dostawy towaru do  Klienta wynosi do 21 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
4. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 21 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem - od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 • Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta - w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 21 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin.
 • W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 21 Dni Roboczych.
 • O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę poprzez przesłanie stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta.

Przejdź do strony głównej
Promocje
MASKA MASECZKA OCHRONNA 3 WARSTWOWA Z WŁÓKNINY - 6000 SZTUK

MASKA MASECZKA OCHRONNA 3 WARSTWOWA Z WŁÓKNINY - 6000 SZTUK900,00 zł750,00 zł brutto609,76 zł netto

MASKA KN95 PAKIET 20 SZTUK WIELOKROTNEGO UŻYTKU BIAŁA

MASKA KN95 PAKIET 20 SZTUK WIELOKROTNEGO UŻYTKU BIAŁA15,00 zł45,00 zł brutto36,59 zł netto

ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ALOESEM I WITAMINĄ B5 BACLER

ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK Z ALOESEM I WITAMINĄ B5 BACLER12,00 zł10,00 zł brutto8,13 zł netto

123456
Nasze hity
Rzetelna Firma
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl