wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SPRZĘT DLA STRAŻY I RATOWNIKÓW » DETEKTORY GAZÓW » Rurki wskaźnikowe
CO NOWEGO W ROL-POŻ

Rurki wskaźnikowe

Rurki wskaźnikowe Rurki wskaźnikowe produkowane przez firmę Uniphos występują w dwóch podstawowych systemach:

I. W ramach zakupionej od koncernu MSA linii produkcyjnej KWIK DRAW, posiadające zewnętrzną średnicę 8 mm i współpracujące z pompkami ręcznymi i elektrycznymi GasTester oraz Kwik Draw.

II. W ramach oryginalnej linii produkcyjnej UNIPHOS, posiadające zewnętrzną średnicę 6 mm umożliwiające detekcję i pomiar szerokiego spektrum substancji chemicznych, współpracujące z produktami UNIPHOS, KITAGAWA i GASTEC.
W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne systemy pobierania próbek oraz zestawy m.in. Airtester, Indoor Air, Water Analisys Kit, umożliwiające szczegółowe badania konkretnych substancji chemicznych.

 

Najwyższej jakości rurki wskaźnikowe

Proponujemy szeroką ofertę profesjonalnych, wysokiej jakości rurek wskaźnikowych. W asortymencie posiadamy wskaźniki do pomiaru każdego rodzaju gazów i związków chemicznych. Pozwalają one na dokładne zbadanie różnego typu substancji oraz umożliwiają błyskawiczny pomiar stężenia gazów i oparów w wielu zakresach pomiarowych, przy stosunkowo niedużym koszcie analizy. Stężenie badanego gazu jest wyjątkowo proste do odczytu poprzez wyraźną i czystą zmianę barwy.

Polecane przez nas rurki nadają się do użycia z pompkami elektrycznymi oraz ręcznymi. Posiadają zróżnicowane zakresy pomiarowe dla konkretnych gazów. Cechują się długim okresem żywotności. Wszystkie rurki z naszego asortymentu są nowe i mają gwarancję producenta. Ich wysoka jakość poświadczona jest testami jakościowymi. Nie wymagają one jakiejkolwiek kalibracji i charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością pomiarową.

Gdzie stosować rurki wskaźnikowe?

Proponowane rurki sprawdzą się znakomicie w różnego rodzaju miejscach i instytucjach. Zastosowanie znajdują przede wszystkim w zakładach chemicznych, oczyszczalniach ścieków, rafineriach, hutach stali, stoczniach i elektrowniach. Można je z powodzeniem stosować w przemyśle metalurgicznym i papierniczym, w pracy brygad przeciwogniowych, a także do monitoringu prac w przestrzeniach zamkniętych, takich jak kanały ściekowe, silosy, rowy czy włazy. Są również sprawdzonym narzędziem dla zespołów ratowniczych, które pracują w miejscach wypadków np. cystern czy innych wycieków chemikaliów.

Zapraszamy do kontaktu

Dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej opisywać sprzedawany asortyment, jednak zawsze mogą pojawić się pewne wątpliwości. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu mailowego czy telefonicznego. Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat rurek wskaźnikowych, doradzając fachowo w wyborze produktów, które najlepiej spełnią Państwa wymagania.

Zapewniamy konkurencyjne, przyjazne ceny produktów oraz szybką dostawę i fachową obsługę.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Rurki wskaźnikowe kwik Draw dla Straży Pożarnych

Rurki wskaźnikowe kwik Draw dla Straży Pożarnych

Zapytaj o cenę
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Promocje
123456
Polecamy
Nasze hity
Hełm Rosenbauer Heros Titan Biały

Hełm Rosenbauer Heros Titan Biały1 174,65 zł brutto955,00 zł netto

REKAWICE  ART 201

REKAWICE ART 2015,29 zł brutto4,30 zł netto

REKAWICE ROBOCZE ART 315 SZARO/NIEBIESKI

REKAWICE ROBOCZE ART 315 SZARO/NIEBIESKI6,77 zł brutto5,50 zł netto

REKAWICE ROBOCZE ART 309

REKAWICE ROBOCZE ART 3098,49 zł brutto6,90 zł netto

Rzetelna Firma
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl