
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 30,00 zł
Numer katalogowy: NSP-4650B
Waga: 0,00 kg
Kupując ten produkt otrzymasz od nas 510 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
NSP-4650B to niespotykana na polskim rynku latarka nahełmowa ze zintegrowanym uchwytem oraz dwoma różnymi diodami.
NIGHTSTICK NSP 4650B to kompaktowa, bateryjna, latarka nahełmowa LED wraz ze zintegrowanym metalowym uchwytem. Wyposażona w system Dual-Light, łączy w sobie 3 funkcje świetlne: światło skupione, rozproszone oraz oba te rodzaje światła działające jednocześnie. Źródłem światła są dwie diody CREE® LED o mocy 210 i 130 lumenów i zasięgu do 183 m.
Dodatkowo latarka wyposażona jest w tylnej części w zieloną diodę określającą pozycję użytkownika, która uruchamiana jest automatycznie po włączeniu którejś z diod tj. diody światła skupionego lub rozproszonego. Latarka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała (odporna na upadek z wysokości 2 m). Do wykonania obudowy użyto stopu aluminium oraz stali nierdzewnej, natomiast soczewki wykonano z poliwęglanu z powłoką odporną na zarysowania.
OPIS PRODUKTU:
DANE TECHNICZNE:
|
ŚWIATŁO SKUPIONE - TRYB |
Wysoki |
Średni |
Niski/survival |
Stroboskop |
|
Moc |
220 lumenów |
100 lumenów |
30 lumenów |
175 lumenów |
|
Czas pracy |
3 h 30 min |
10 h |
30 h |
6h |
|
Światłość |
8 073 cd |
3 669 cd |
861 cd |
6h |
|
Zasięg |
183 m |
120 m |
59 m |
- |
|
ŚWIATŁO ROZPROSZONY - TRYB |
Wysoki |
Średni |
Survival |
DUAL-LIGHT® |
|
Moc |
100 lumenów |
50 lumenów |
15 lumenów |
175 lumenów |
|
Czas pracy |
10 h 30 min |
21 h 30 min |
60 h |
4,5 h |
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: latarka, dwie różne śruby montażowe z imbusami, klucz imbusowy, 2 baterie typu CR-123
Specyfikacja techniczna:
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.