wyszukiwanie zaawansowane
» » » UBRANIE KOSZAROWE STRAŻAKA

Kontakt

  • PHU Rol-Poż Safety Ryszard Olejko
    NIP: 693-152-63-74
  • E-mail:biuro@rol-poz.com.pl
  • Telefon+48 605 390 006
  • Fax+48 76 744 29 02
  • Godziny działania sklepucodziennie 09.00 - 14.00

DOŁĄCZ DO NAS

FORMULARZE ZAMÓWIENIA

       

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

UBRANIE KOSZAROWE STRAŻAKA

UBRANIE KOSZAROWE STRAŻAKA

Ubrania koszarowe, to najczęściej noszony element umundurowania strażaka, jak sama nazwa mówi noszone jest w czasie pobytu w strażnicy. Ubranie koszarowe strażaka  nie może być wykorzystywane podczas prac niezwiązanych z działaniami gaśniczymi ponieważ nie mają odpowiednich właściwości niepalnych w przeciwieństwie do ubrań specjalnych. Oferowane przez naszą firmę ubrania koszarowe posiadają elementy odblaskowe oraz wysoką odporność na zabrudzenia i rozdarcia. Krój i oznakowanie ubrania zgodne z zarządzeniem KG PSP nr. 9.
Oferujemy ubrania koszarowe czołowych producentów mundurów strażackich dlatego nasze ubrania są estetyczne, trwałe a przede wszystkim odporne na zabrudzenia i zgodne z tym czego wymaga KG PSP.

Najczęściej kupowanymi ubraniem koszarowym strażaka to te wykonane z tkaniny Poliamid (błyszczące). Większość strażaków twierdzi, że są bardzo odporne na zabrudzenia i dobrze się prezentują, a co najważniejsze, są w bardzo atrakcyjnych i przystępnych cenach, co dla niektórych jest bardzo istotne.

Następnym rodzajem tkaniny na ubranie koszarowe strażaka to jest RIPStop  (Krateczka) ubrania z tej tkaniny mają bardzo dobre właściwości jeżeli chodzi o komfort noszenia w okresie letnim gdyż ma dobre właściwości paraprzepuszczalne. Cena tych ubrań jest wyższa ale jak twierdzą użytkownicy są to ubrania których żywotność jest zdecydowanie dłuższa od tych z poliamidu

Konfiguracja ubrań oprócz materiału także skład może być różny można u nas zakupić zaczynając od pojedynczych elementów (spodnie koszarowe, bluza koszarowa  czy  czapka) po kompletne ubranie koszarowe nazywane czteroczęściowym włącznie z kamizelką.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na pytania i sugestie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Nasze hity

Hełm strażacki Heros Titan Biały

Hełm strażacki Heros Titan Biały1 137,75 zł brutto925,00 zł netto

Hełm strażacki Heros Titan-Czerwony

Hełm strażacki Heros Titan-Czerwony1 137,75 zł brutto925,00 zł netto

Hełm strażacki Heros Titan-Jaskrawy żółty

Hełm strażacki Heros Titan-Jaskrawy żółty1 137,75 zł brutto925,00 zł netto

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl