wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » SPRZĘT DLA STRAŻY I RATOWNIKÓW » WYPOSAŻENIE STRAŻNIC I WARSZTATÓW ODO » Myjki i suszarki so sprzętu i odzieży strażackiej
Kontakt
FORMULARZE ZAMÓWIENIA
       
CO NOWEGO W ROL-POŻ

Myjki i suszarki so sprzętu i odzieży strażackiej

Myjki i suszarki so sprzętu i odzieży strażackiej W tej kategorii polecamy sprzęt który jest niezbędny na wyposażeniu jednostek straży pożarnej są to myjki do masek , myjki do aparatów ale także  pełną gamę suszarek do sprzętu i odzieży strażackiej.
W naszej ofercie sprzęt renomowanych i znanych producentów którzy od lat zajmują się produkcją takiego typu urządzeń a ich urządzenia znane są nie tylko w Europie, ale na całym świecie.
Zakupując suszarki do rękawic i butów zapewniamy temu sprzętowi dłuższą żywotność a dla użytkownika komfort taki, że do następnego zdarzenia pojedzie w suchych rękawicach czy butach
Za niewielkie pieniądze można wyposażyć strażnicę w sprzęt myjący i suszący za kilka lat przyniesie duże oszczędności pozwalające na zakup sprzętu potrzebnego a nie na ponowne zakupy butów czy rękawic.
Suszarki TOP TROCK polecamy w szczególności ponieważ jakość ich wykonania oraz trwałość i niezawodność to zalety które zdecydowanie przemawiają za tym sprzętem.
W związku z tym ,że w przypadku suszarek TOP TROCK istnieje możliwość różnych rozwiązań podaliśmy tylko kilka z nich jeżeli chcecie poznać dokładną ofertę albo macie zapotrzebowanie na konkretny sprzęt prosimy o kontakt my wykonamy stosowną ofertę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na myjki i suszarki do sprzętu i odzieży strażackiej
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Suszarka do butów i rękawic strażackich - TOP_TROCK_PF

Suszarka do butów i rękawic strażackich - TOP_TROCK_PF

Zapytaj o cenę
  • Producent: TECHNISUB
  • Dostępność: Na zamówienie
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Systemowa suszarka do odzieży - Toptrock

Systemowa suszarka do odzieży - Toptrock

Zapytaj o cenę
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Nasze hity
Polecamy
Rzetelna Firma
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl