wyszukiwanie zaawansowane
» » HEŁMY STRAŻACKIE

HEŁMY STRAŻACKIE

HEŁMY STRAŻACKIE W kategorii hełmy i kominiarki strażackie znajdą Państwo pełną gamę produktów o bardzo dobrej jakości i, co najważniejsze, posiadające wszelkie dopuszczenia spełniające normy europejskie oraz świadectwo CNBOP.

Hełm strażacki to jeden z podstawowych elementów wyposażenia strażaka i jest bardzo istotnym produktem, który zapewnia mu ochronę głowy. Produkty oferowane przez naszą firmę wykonywane są z bardzo dobrej jakości materiałów, co zapewnia użytkownikowi komfort eksploatacji, niskie koszty oraz bezpieczeństwo, zwłaszcza że ten asortyment skierowany przede wszystkim do straży pożarnej, gdzie właśnie bezpieczeństwo strażaka jest sprawą priorytetową.

Dodatkiem do hełmu jest zawsze kominiarka strażacka, która chroni kark i twarz strażaka przed oparzeniem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów jest to rozwiązanie niezwykle skuteczne. Oferowane przez nas kominiarki występują w dwóch kolorach – granatowym lub kości słoniowej. Istnieje możliwość wyboru różnych, bardzo wygodnych krojów. Sposobów szycia i wykończenia kominiarki jest wiele, a decyzję, które rozwiązanie wybrać, podejmuje kupujący. My zapewniamy, że każde z nich spełnia wymogi i przepisy sprzętu oferowanego dla straży pożarnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień. W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności, ewentualnie braku rozdzielacza, którego poszukujecie, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową – nasz pracownik pomoże w rozwiązaniu każdego problemu.
 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Nowości
Hak do liny do wyciągarki 6000-14000 lbs

Hak do liny do wyciągarki 6000-14000 lbs

88,00 zł brutto71,54 zł netto
Hak do liny ATV - Dragon Winch

Hak do liny ATV - Dragon Winch

68,00 zł brutto55,28 zł netto
Nasze hity
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl